Lokalizacja sceny: Dworek Sierakowskich Kawiarnia Młody Byron, Sopot ul.Czyżewskiego 12

Dziękujemy za ogromne wsparcie firmy Grupa Profit przy organizacji koncertu zespołu „COCHISE”, pełny profesjonalizm. Dzięki.

27 czerwca 2014 roku rusza III edycja Sceny Letniej Teatru BOTO w Młodym Byronie!


Scena Letnia Teatru BOTO to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Teatru BOTO i Młodego Byrona przy wsparciu Towarzystwa Przyjaciół Sopotu- Dworek Sierakowskich – to cykl wydarzeń scenicznych odbywających się na scenie, zbudowanej w ogrodzie Dworku Sierakowskich w Sopocie, w okresie wakacji (lipiec, sierpień). Na wydarzenia Sceny Letniej składają się spektakle,  pokazy filmowe, improwizacje teatralne, warsztaty, kabarety, recitale, koncerty oraz czytania.

Inauguracja tegorocznej sceny odbędzie się 27 czerwca 2014 roku o godz. 20.00 koncertem zespołu

Pomysł naszego przedsięwzięcia zrodził się z pasji do sztuki, chęci kreowania i zagospodarowywania nieznanych i niewykorzystanych przestrzeni miejskich, potrzeby stworzenia kulturalnej atrakcji miasta Sopotu. Naszym zdaniem Kawiarnia Młody Byron jest idealnym miejscem do tego typu działań. Jako ludzie szeroko patrzący na sztukę i wyzwania artystyczne, świadomi pozytywnych stron i efektów przenikania się różnych dziedzin sztuki, postanowiliśmy połączyć siły z twórcami innych projektów, odbywająch się w tym czasie w Sopocie.

Od 30 sierpnia na Scenie będzie można zobaczyć wydarzenia i uczestniczyć w dyskusjach na temat teatru dokumentalnego w ramach III Rezydencji Artystycznej Sopot Non-Fiction, organizowanej przez Fundację Teatru BOTO.

Informacje na stronach:

www.boto.art.pl, www.scenaletniaboto.pl, www.sopotnonfiction.pl.


27.06.2014-09.09.2013

III edycja Sceny Letniej Teatru BOTO w Młodym Byronie

Ul. Czyżewskiego 12 Ogród Kawiarni Młody Byron

Dworek Sierakowskich w Sopocie